Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A7

€15,500
2011' Audi A7 photo #1
2011' Audi A7 photo #2
2011' Audi A7 photo #3
2011' Audi A7 photo #4
2011' Audi A7 photo #5
2011' Audi A7 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

🔥Okazion 15500€
▪️Audi A7 Quattro Premium Plus
▪️Viti : 2011
▪️Motorri : 3.0 Nafte V6 TDi
▪️Kambio: Automatik
▪️Kilometra: 211 mije km(Te certifikuara tek Porche Albania)
▪️Distronic,Nightversion
▪️Timonit i eshte bere veshje me kamosh
▪️Klima me 4 zona,Auto start/stop
▪️Kamera parkimi para/mbrapa
▪️Fener me lupa Bi-Xeno
▪️Sendile me ngrohje para dhe mbrapa
▪️Sendile me fryrje & memorie
▪️Xhama te zi mbrapa ( Origjinale)
▪️Goma 90% te reja,disqe alumini 20”
▪️Makines sapo i eshte bere paste qeramike
▪️Motorri & kamjo gjendje perfekte
▪️Boja ne gjendje perfekte,asnje gervishtje
▪️Te gjitha sherbimet e bera para 6 muajsh(Te bera tek Porche Albania me fature 2000€)

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Shtator 2023
Support Ukraine