2015' Audi A5 photo #1
2015' Audi A5 photo #2
2015' Audi A5 photo #3
2015' Audi A5 photo #4
2015' Audi A5 photo #5
2015' Audi A5 photo #6
6 foto

2015' Audi A5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€14,700
Publikuar 22 Prill 2024ID: Fy55Vc

Information from the owner

Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2015' Audi A5

- Audi A5 35 TDI Quattro S-Line (motor 2.0 nafte)
- 190 kuaj fuqi
- Transmision Automatik 7+1 marshe
- Viti 2015
- Full Option
- Kamera parkimi + Sensor para dhe pas
- Premium Audio (Bang and Olufsen)
- E Targuar, taksa+kolaudim+siguracion te paguara.
- Cmimi 14700 euro (i diskutueshem)
Makina eshte ne gjendje shume te mire, mbajtur per perdorim privat. Nuk eshte makine tregtari.

Support Ukraine