Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A5

€12,000
2013' Audi A5 photo #1
2013' Audi A5 photo #2
2013' Audi A5 photo #3
2013' Audi A5 photo #4
2013' Audi A5 photo #5
5 foto
I skaduar
3 muaj, 3 javë më parë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet audi A5 2013 automat 2,0 nafte 170 hp me 5 porta
makina ndodhet ne France , nese dikush eshte i interesuar te shkruaje ne wetsap, makina eshte me te gjitha sherbime te bera dhe me fatura, me shum info shkruani ne whatsapp

Support Ukraine