Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A5

€11,000
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A5 i ardhur nga gjermania
Viti 2011
Motorr 2.7 nafte v6 190 hp
Cambio Automatike (8 marshe)
Sallon lekure
Sendilje me mermorje,elektrike me ngrohje dhe fryerje
Navigator usb bluetooth aux
Sensore parkimi
Sensore shiu
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Fener dhe stopa led inteligjent
Disqe 18 me goma per 4 stinet
Klima me dy zona
221.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 11000

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 18 Dhjetor 2022
Support Ukraine