Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A5

€10,500
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet audi A 5 motorr 2.7 ne super gjendje shum i mbajtur dhe super ekonomik shum i shpejt dhe shum i rehatshem dokum deri ne korrik 2023 shitet pasi kam marr makin tjeter

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 21 Nëntor 2022
Support Ukraine