Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A5

€10,000
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet audi a5 motorr 2.7 naft 8G plus indjetra dokum deri ne korrik shum ekonomike 5 litra per 100km ne autostrad shitet pasi kam marr makin tjeter dhe nuk me duhet

  • 067Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 9 Shkurt 2023
Support Ukraine