Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A5

€7,000
4 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shes Audi A5 ne gjendje shume te mire.Ka motorr 2.7 quatro nafte.Km 250 mij.Look S-Line.Te gjitha sherbimet e kryera ska nevoje per asgje.Cmimi i diskutueshem.Behet dhe me nderrim.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Gusht 2022
Support Ukraine