Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A5

€6,800
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

A5 3.0 2009
S LINE FABRIKE
AUDI CONCERT SOUND
NAVIGATION SYSTEM GPS
280 KUAJ
KONSUM TE ULET PER FUQIN QE KA XHAMAT ME LICENS 5 VITE FULL BLACK
BEJ DHE NDERRIME ME AUTO AUTOMATIKE ME CILINDRATA TE VOGEL.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Janar 2023
Support Ukraine