2008' Audi A5 photo #1
2008' Audi A5 photo #2
2008' Audi A5 photo #3
2008' Audi A5 photo #4
2008' Audi A5 photo #5
2008' Audi A5 photo #6
6 foto

2008' Audi A5

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,000
Publikuar 7 Qershor 2023ID: BBuhvk
I skaduar
1 vit, 1 muaj më parë

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Audi A5

AUDI A5
VITI 2008
2.7 TDI
LETRA TE PAGUARA DERI NE MAJ 2024
241.000 KM ME TE DREJT KONTROLLI
MAKINA E SAPO IMPORTUAR NGA ZVICRA
E PAPERDORUR NE SHQIPERI
KAMBIO AUTOMATIKE
2 CELSA
CDO SHERBIM E KA TE BERE DHE TE SHENUAR NE LIBER SERVISI
MAKINA NE GJENDJE PERFEKTE
CMIMI 8000€ I DISKUTUSHEM

Support Ukraine