Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Audi A3

€15,800
2015' Audi A3 photo #1
2015' Audi A3 photo #2
2015' Audi A3 photo #3
2015' Audi A3 photo #4
2015' Audi A3 photo #5
2015' Audi A3 photo #6
6 foto
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 120000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

📂AUDI A3 3X S-Line 2015
EURO 6
Autohold.
2 ÇELESA
✅Karburanti: Naftë
✅Kilometrat:124.000 KM TE ÇERTEFIKUARA
✅Kambjo: Automatike⁣⁣
✅Forca Motorike: 2.0 TDI
✅E Sapo Targuar!!Pa perdorur ne Shqiperi.
✅Xhamat me leje 5 vjeçare.
📂Lista e Opsioneve:
▪️SUPER FULL OPTIONS
▪️Ndezje me Buton Start-Stop⁣⁣
▪️Tavan Xhami⁣⁣
▪️Bluetooth
▪️Sallon Lekure + kamosh Gjendje Perfekte
▪️Sendiljet Para Elektrike + Ngrohje
▪️Sendiljet Para me Suport Trupi
▪️Sendiljet me Memorie
▪️Audi Drive Select
▪️Sensor Parkimi
▪️Kamera Parkimi (Para+mbrapa)
▪️Eco AutoStart-Stop (fiket ne semafor)
▪️Sistem Navigimi⁣⁣
▪️Kompjuter Bordi⁣⁣⁣
▪️Kroskot me Ekran Digital
▪️Komanda ne Timon
▪️Pasqyra me Palosje
▪️Sensor Dritash
▪️Sensor Shiu
▪️Cruise Control
▪️Limitor Shpejtesie
▪️Stopa LED
▪️Klima 4 Zona⁣⁣
▪️ESP / ABS
▪️Dhe shume opsione te tjera...⁣⁣
Çmimi i diskutueshem!
Makina eshte ne gjendje perfekte, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar. ⁣⁣

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 17 Tetor 2023
Support Ukraine