Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A3

€9,500
2013' Audi A3 photo #1
2013' Audi A3 photo #2
2013' Audi A3 photo #3
2013' Audi A3 photo #4
2013' Audi A3 photo #5
2013' Audi A3 photo #6
6 foto
I skaduar
11 muaj, 2 javë më parë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 50000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

2013 AUDI A3 2.0 TDI S-Line
- 50k Miles me Garanci
- Motorri 2.0 Nafte
- Kambio automatike S-Tronic
- Navigator i madh
- Tavan xhami panoramik
- Paketa S-Line brenda dhe jashte
- Timon S-Line
- Fenere Bi-Xenon me LED dite
- Stopa me LED
- Marshe ne timon F1
- Sedile me kamosh dhe lekure origjinale
- Audio me CD/DVD/MP3/Bluetooth/AUX
- Sedile elektrike
- Komanda ne timon
- Pilot automatik
Ne gjendje perfekte ne cdo aspekt, e gatshme per cdo kontroll.
CMIMI: 9,500€

Support Ukraine