Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A3

€8,700
2012' Audi A3 photo #1
2012' Audi A3 photo #2
2012' Audi A3 photo #3
2012' Audi A3 photo #4
2012' Audi A3 photo #5
2012' Audi A3 photo #6
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

📂Marka: AUDI
📂Modeli: A3 ( SportBack)
📂Viti: 2012
📂KM: 183.450 ( ORGJINALE )
📂Motorri: 1.6 ( super ekonomik )
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: AUTOMATIK
📁Kambjo : DSG
📁Quattro
📁Opsionet :
📁Clima , AC
📁Sendilie Lekur ( sport )
📁Ngrohje sendiliesh
📁Disqe alumini sport
📁Limitator shpejtesie
📁Sallon shume i paster
📁AUDIO , AM, FM , RADIO , CD , AUX
📁Drita Inteligjente
📁Drita Led
📁Disqe Alumini
📁Goma 90%
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📂ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI OKAZION : 8.700 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDRRIMI )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 21 Shtator 2023
Support Ukraine