Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Audi A3

€7,000
3 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Audi A3, S Line me motor 1.6 nafte, model 2012. Automjeti eshte ne gjendje perfekte.Te gjitha sherbimet te kryera ne servisin e Audit dhe te certifikuar me Libreze Sherbimi si me kilometra origjinal dhe me sinjal te pasqyrat.Makina eshte shume ekonomike dhe eshte me letra deri ne nentor te 2023.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 14 Dhjetor 2022
Support Ukraine