2012' Audi A3 photo #1
2012' Audi A3 photo #2
2012' Audi A3 photo #3
2012' Audi A3 photo #4
2012' Audi A3 photo #5
2012' Audi A3 photo #6
6 foto

2012' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,300
Publikuar 29 Qershor 2024ID: 12372m

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Audi A3

Audi A3 S-line 2.0TDI (GJERMANIEE)
- 2.0 TDI Nafte
- Viti 2012
- 232000 km (me liber sherbimesh te verifikueshme)
- Kambio Automatike S-tronic
- Komanda ne Timon funksionale
- Paddle shifters F1 ne timon (marshe ne timon)
- Full Panorama Xhami
- Interior giysem lekure giysem cope S-line
- Sendilje elektrike me ngrohje
- Klima AC Automatike bi-zone
- Pasqyra elektrike + mbyllje elektrike
- Audio fm/am, bluetooth, aux, hotspot, navi android, DAB+ (me komanda funksionale, touchscreen)
- Computer Board, limitator shpejtesie, pilot automatik
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bi-xeno + full led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment kthimi majtas ose djathta)
- Xhama te zinj Lumar
- Sensor Parkimi
- Eco mode (fiket dhe ndizet ne rast ndalese)
- Larje Feneresh
- Pasqyra me erresim
- Ngjyra e Zeze Perla
- 2 Celsa, mbyllje dendrore me pult
- Disqe 17" me goma te reja Bridgestone
- Makina eshte e ardhur nga jermania, full nga pjesa e ekstrave me dogan te paguar gati per targa, ne giendje perfekte xhenerike motorrike, estetike.
- Cmimi 9300€

Support Ukraine