Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A3

€7,800
2011' Audi A3 photo #1
2011' Audi A3 photo #2
2011' Audi A3 photo #3
2011' Audi A3 photo #4
2011' Audi A3 photo #5
2011' Audi A3 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi A3 S-Line
Viti i prodhimit: 2011
-Motori: 1.6 naftë
-Kamjo automatike
-215 mij km
-me dy pale disqe dhe goma dimri dhe vere
-Blututh, Usb, Aux
-Komanda në timon
-Limitator shpejtësie
-Xhamat të errta
-Start stop
-Të gjitha serviset të realizuara e gatshme per cdo lloj prove
-Fshirese dhe drita automatike
-Pasqyra me palosje
-Me dogan te paguar
Cmimi 7800 euro

  • 069Tregoni telefonin
  • Berat
  • 8 Prill 2023
Support Ukraine