2011' Audi A3 photo #1
2011' Audi A3 photo #2
2011' Audi A3 photo #3
2011' Audi A3 photo #4
2011' Audi A3 photo #5
2011' Audi A3 photo #6
6 foto

2011' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,800
Publikuar 30 Qershor 2024ID: 8OfYHX

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2011' Audi A3

Shitet Makina ne super gjendje Ardhur nga ZVICRA
Dokumenta t paguara….
Goma te reja….
Disqe Alumini…
Sensor Parkimi….
Sendile Me ngrohje….
Shum e paster si brenda dhe jasht….
Shitet Per arsye Personale

Support Ukraine