Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Audi A3

€7,400
2010' Audi A3 photo #1
2010' Audi A3 photo #2
2010' Audi A3 photo #3
2010' Audi A3 photo #4
2010' Audi A3 photo #5
2010' Audi A3 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

Audi A3
2.0 Nafte
190.000km orgjinale
Viti 2010
Kambio automat dsg
Timon me komanda dhe f1
Disqe 17 audi orgjinal
Makina ska nevoj per asnje gje

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 2 Maj 2023
Support Ukraine