Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Audi A3

€7,600
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A3S_line
Viti i prodhimit : 2010
Forca motorrike : 2.0 TDI
Karburanti : Nafte
Kambio : Automat
Kilometra : 210.000
Cmimi : 7600 € i disk

Vendodhja : Durrës
Opsionet shtese :
Komanda ne timon, F1 +/-.
Pilot automat.
Tapiceri shume e paster
Sensor shiu
Sensor dritash
Disqe alumini
Navi funksional bashke me CD
Karikator per CD
Sedilje me ngrohje
Kseno feneret me led
Me Dokumenta te rregullta per nje vit targimi par 02.12.2022
Ne super gjendje mekanike dhe xhenerike. Volantin e Ri i sapo montuar marka (Luk ).

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 16 Janar 2023
Support Ukraine