Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Audi A3

€8,200
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

shitet audi a3 2.0 tfsi viti 2010 look s3 me impjant gazi motorri ka stage 2 (350hp) me letra sapo tpagujtme marmita me plasje makina esht shum e shpejt dhe shum e paster disqe r8.. gjendje shum tmir ngrofje sediljesh kondicioner etj etj

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Korrik 2022
Support Ukraine