Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A3

€5,900
2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi A3 me motor 1.9 nafte .kambjo manuale .sapo ardhur me dogane te paguar .ngjyr e bardhe. viti 2009.
Makina ka Klima me 2 zona, ABS, Air Bag, 4 Xhamat elektrik, Pasqyra elektrike dhe palosje, Disqe alumini origjinal, Goma te reja, Xhama te zinj, KM Origjinale, Sallon lekur + rrobe, Sedile me ngrohje, sensor parkimi
Euro 5
Makina eshte e paster dhe e mirembajtur si brenda edhe jashte, motor - kambjo-freksion ne gjendje perfekte.
Mund ti beni cdo lloj prove dhe kontrolli me mekanik
Cmimi 5900 euro eshte i diskutueshem

  • 068Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 27 Prill 2023
Support Ukraine