2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 foto

2009' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,999
Publikuar 2 Maj 2024ID: uhcoJ7

Information from the owner

Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Audi A3

Pershendetje , shes makine time e cila eshte ne nje gjendje shume te kire motorrike dhe xhenerike , kambio dhe klima i punon ne menyre te perkryer , te gjitha sherbimet e bera , goma te 2024 te sa po montuara , me letra te paguara , makina shitet per te vetmen arsyje se eshte zevendesuar me modelin me te ri , eshte shume ekonomike dhe ka lart nje nga kotorret me te mire 1899cc
Makina ka :
Motorr 1.9 TDI
Kambio /Autimatike tranik
Navikator sistem
Sistem Audio BOSSE
Audio cd usb aux tel blututh
Kamera parkimi
Ngrihese sendiljesh
Xhama te zi me leje
Xhamat me butona
Klima bi zone me ekran
Butona ne timon
Kompjuter bordi
Dy celsa posedon makina
Dosqe 17 me goma te reja
Fener xenon
Pilot automatik
Ngjyre gri metalizato
Tapiceri cope sh e rehaceme sport back
E gacme per cdo prove , ju faleminderit

Support Ukraine