Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A3

€7,000
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi a3 viti 2009 kambio automat motor 2.0 nafte sline tapiceri meshine dhe rrobe sline sendilet. Sensor parkimi navigator komanda ne timon ,marshe ne timon ne gjendje shum te mire timon 3 model RS.cmimi i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Lushnjë
  • 15 Nëntor 2022
Support Ukraine