Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A3

€8,500
2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Audi A3 Facelift 2.0 TDI(Naft) 2009
Automatike
223000km
Maskarine Audi S3
Fener inteligjent xenon bixenon+ Led+ larje fenerash
Stopa Led
Sensora parkimi para dhe pas
Drita mjegulle
Pasqyra elektrike, antiverbuese dhe me palosje
Timon multifunksional me komanda
Sendile me ngrohje
Sensor Dritash
Sensor Shiu
2 pal goma
Goma vere R17 dhe goma dimri R16
Radio me navigation system, Bluetooth, Aux, CD
Klima automatike
Kamera Para dhe Brenda
Tapiceri shum e paster dhe e mirembajtur
Amortizatore me susta sport
Tempomat, Limitator shpejtsie
Xhama te zinj te veshur me leje
Hapje mbyllje me pult
Taksa dhe siguracion te paguara
Te gjitha sherbimet e bera ne kohe
Makin ekonomike dhe shum e shpejt

Cmimi 8500€

  • 068Tregoni telefonin
  • Kukës
  • 21 Mars 2023
Support Ukraine