Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Audi A3

€7,999
6 foto
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

•AUDI A3 AUTOMATIK PANORAMIK 1.9TDI (Me Ekonomiku Dhe Me i Forti)

  • 068Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 2 Qershor 2022
Support Ukraine