2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
4 foto

2009' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,600
Publikuar 26 Maj 2024ID: JbncdP

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2009' Audi A3

Audi a 3 1.9 naft manual viti 2009 me dogan te paguar sherbimet te bera kondicjoner 4 gomat e reja me xhama te zi . Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Cmimi 5600 euro .

Support Ukraine