2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 foto

2009' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,790
Publikuar 2 Prill 2024ID: GSGX6u

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2009' Audi A3

.
🇮🇹AUDI A3 🇮🇹
.
🔹SportBack
🔹Motor 2.0 Nafte⛽️.
🔹Viti 2009🗓 ®.
🔹214.000 km📂®.
🔹Kambio Automatike🕹.
🔹Euro 4♻️(emetimi i gazrave).
❌Cmimi 7790 euro ❌
_____________________________________________
Radio Cd,Aux,Kompjuter Bord,Klima,Xhama Te Zinj,Marshat Ne Timon F1,Pilot Automat,Sensore Drite dhe Shiu,Isofix,Gomat 80% etj.
‼️E Sapo Importuar Nga Italia me Doganë te Paguar , Gati per Cdo lloj Prove‼️
_____________________________________________
▪️PER ME SHUME INFORMACION :
▪️Në Dm OSE 📲 ‪
▪️ 🗺Vendodhja : Autostrada Durres-Tirane km 9 mbikalimi i Sukthit.
_____________________________________________
#autocalliku #Germanauto #supermjet #albania #aurisclub #Audia3 #audisport #yarisal #shitet

Support Ukraine