Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A3

€9,500
2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 foto
Trupi: MakinĂ« sportive - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Normal
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200 km
Karburanti: Benzinë + LPG
Transmision: w/marshi shpejtĂ«sisĂ« automatik, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: E bardhë metalik
Klasa e emetimit: Euro 5

Audi A3 Sportback FULL OPSIONS
Viti 2009
1.800 Turbo Benzine + Gaz impiant PRINS
Kambio Automatike 7G dhe F1 ne Timon
S-Line Fabrike
Panoramik
Navigator, USB, Mp4, Mp3, Blutooth, Aux.
Kompjuter Bordi
Komanda ne Timon
Pilot Automatik
Sallon gjysem lekure
Klima automatike
Sensore parkimi mbrapa me Kamer
Stopa Led dhe Fener Led Bixenon
Sensore dritash
Sensore shiu
Pasqyra me palosje
Xhama elektrik
Xhama te zi
Liber servisi
Dy pale celësa origjinal
Set Tapetesh S-Line
Disqe R18 Alumini S-Line, me goma te reja
207.000 km, nuk ka shume km qe eshte vendosur impjanti i gazit Prins, shum ekonomike dhe ne gjendje perfekte.
Cmimi: 9500€ i diskutueshem.
Tel: 0695469460

Support Ukraine