2009' Audi A3 photo #1
2009' Audi A3 photo #2
2009' Audi A3 photo #3
2009' Audi A3 photo #4
2009' Audi A3 photo #5
2009' Audi A3 photo #6
6 foto

2009' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,000
Publikuar 19 Qershor 2024ID: 62Ibmh

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2009' Audi A3

🔱 Audi A3 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 2.0
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2009
🔹️Cmimi 》7.000€

🔹️Pershkrimi 》Audi A3 2.0 Tdi Look S-line targuar dhe me letra te paguara. Sherbimet e bera dhe gjendja vizuale shume e paster.

Support Ukraine