Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Audi A3

€6,000
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Audi A3 2.0 T benzine makina eshte me tubo super e shpejte me 200hp . makina ka kilometrat origjinale ne gjendje shume te mire . sapo te bera vaj dhe filta pra 1 jave . ne top fort xhenerike dhe estetike. makina disponin sendile me ngrohje , pasqyra elektrike , +/- ne timon . full panorama . tapiceria shum e paster , gomat Good Year akull te reja me disqe 18' .me dokumenta te rregullta shqiptare deri ne 02/2023 . kualidimi der 02/2024 . xhamat e zinj te lincensuar mbrapa . Vetem tel serioze.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 23 Gusht 2022
Support Ukraine