2007' Audi A3 photo #1
2007' Audi A3 photo #2
2007' Audi A3 photo #3
2007' Audi A3 photo #4
2007' Audi A3 photo #5
2007' Audi A3 photo #6
6 foto

2007' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€5,100
Publikuar 18 Mars 2024ID: p631Vj

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2007' Audi A3

Shitet Audi A3 Sportback 2,0 nafte, 2007, 190,000km ORIGJINALE sapo ardhur, me dogane te paguar (gati per targim)
Makina disponon:
* Kambio manuale 6+R
* Klima dixhitale
* Dy pale celsa
* Mbyllje qendrore
* Sallon ngjyre pana
* Xhama te zi
* Xhama elektrik
* Disqe alumini 17"
* Goma Pirelli 90%
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike dhe estetike

Support Ukraine