Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Audi A3

€5,000
2006' Audi A3 photo #1
2006' Audi A3 photo #2
2006' Audi A3 photo #3
2006' Audi A3 photo #4
2006' Audi A3 photo #5
2006' Audi A3 photo #6
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

AUDI A3 SPORT BACK 1.9 TDI 🚀
⚜️Kambio Manuale
⚜️191000 Origjinale me certifikate , cartoons dhe liber sherbimesh qe mund te verifikohen tek Audi
⚜️Klima antifurt me dy zona
⚜️Interior lekure shume e paster
⚜️Xhama me perde origjinale te fabrikuara
⚜️Sensore parkimi origjinale
⚜️2 celesa
⚜️Xhama& pasqyra elektrike me ngrohje
⚜️Fener me lupa Bi-Xeno
⚜️Goma ne gjendje 80%
⚜️Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cfaredo lloj prove. Kit faze ,Vaj dhe filtra te sapo nderruara. Makina ka ardhur nga Belgjika me te gjitha dokumentat per nje vit, kolaudimi per dy vjet.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 15 Shtator 2023
Support Ukraine