Shto te të preferuarat

2006' Audi A3

€5,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Audi A3 në Korçë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A3 Sport back 2.0 TDI.
197.000 km origjinale te certifikuar me liber sherbimesh.
Viti 12/2005.
Kambjo 6+1.
Radio CD AUX USB.
Xhama elektrik.
Pasqyra elektrike me palosje.
Disqe alumini 17.
I sapo targuar me dokumenta te paguara deri ne maj 2020.
Ne gjendje shume te mire motorike xhenerike dhe estetike.
E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Cmimi i diskutueshem

Shiteni Makinën Tuaj