Shto te të preferuarat

2002' Audi A3

€2,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2002 Audi A3 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Zhvendosje: 1900 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Audi A3 me 4 dyer! Ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje Brenda qytetit dhe ne rruge te gjate!\\r\\n\\r\\n- Motorri 1.9 nafte T(DI) e kuqe super i paster dhe i fuqishem\\r\\n- Konsumi 3.8 L/100 km\\r\\n- Kambio manuale 6 marsha + R\\r\\n- 4 Goma 100% te reja Hankook + 4 Ferrota origjinale gjermane te sapo nderruara\\r\\n- Rripi I fazes I sapo nderruar per 100.000 KM tek Volkswagen (Koncensionari)\\r\\n- Te gjitha sherbimet xhenerike dhe motorrike te sapo kryera, Vaji Castrol i nderruar per 10.000 KM, se bashku me filter vaji, nafte, ajri, kondicioneri.\\r\\n- EXTRA: ABS, Klima, ESP, Sensore Parkimi, Drita Xenon, Xhama elektrik, pasqyra me palosje elektrike, disqe origjinale AUDI, bateri Toplea e sapo nderruar, tapiceri shume e paster. Cdo gje eshte full!\\r\\n\\r\\nCmimi 2200 euro! (pak I diskutueshem)\\r\\n\\r\\nKontaktoni: 0692020694

  • 069Tregoni telefonin
  • andi
  • Tiranë
  • 17 Gusht 2020