Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Audi A2

€3,300
6 foto
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Audi 2 1.4 TDI (konsumi vetem 3.6 litri per 100 km)ardhur nga Zvicera
me sherbime te bëra ne
, goma te reja , bateria e re, klima automatike bizona,klasi i ndotjes euro 4,telajo alumini, abs,esp,xhama dhe pasqyra elektrike etj. Per çdo informazion jeni te mirepritur ne nr

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 3 Shtator 2022
Support Ukraine