Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2005' Audi A2

€3,300
2005' Audi A2 photo #1
2005' Audi A2 photo #2
2005' Audi A2 photo #3
2005' Audi A2 photo #4
2005' Audi A2 photo #5
2005' Audi A2 photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Audi 2 1.4 TDI (konsumi vetem 3.6 litri per 100 km)ardhur nga Zvicera
me sherbime te bëra ne
, goma te reja , bateria e re, klima automatike bizona,klasi i ndotjes euro 4,telajo alumini, abs,esp,xhama dhe pasqyra elektrike etj. Per çdo informazion jeni te mirepritur ne nr

Support Ukraine