Shto te të preferuarat

2004' Audi A2

€3,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2004 Audi A2 në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

SHITET AUDI A2. MOTORR 1.4 NAFTE. VITI I PRODHIMIT 27.12.2004.MAKINA DISPONON 198 Mije Km Origjinale Me Liber Sherbimesh + Fatura. NGJYRE E ZEZE KRISTALIN ME BOJEN ORIGJINALE TE MAKINES E PASTER DHE PA GERVISHTJE. TAPICERI COPE ME SENDILE ME PALOSJE. KAMBIO MANUALE. XHAMI I PASEM I ERRET ORIGJINAL NGA FABRIKA. DISQE ALUMINI TE KROMUARA “AUDI” ME 4 goma te reja. KOMDICIONER CLIMA.NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE/XHENERIKE/ESTETIKE. E SAPOARDHUR & ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI 3200 EURO. CEL 0674188651

Shiteni Makinën Tuaj