Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A1

€6,200
6 foto
Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi A1 1.6 naftë viti 2011
Kambio manuale
Klima
Komanda në timon
200 km
E përdorur vetëm nga një person në Shqipëri
Makina në gjendje sh të mirë xhenerike dhe motorrike
Pranoj edhe ndërrime
Shumë e konomike

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Dhjetor 2022
Support Ukraine