2012' Alfa Romeo Giulietta photo #1
2012' Alfa Romeo Giulietta photo #2
2012' Alfa Romeo Giulietta photo #3
2012' Alfa Romeo Giulietta photo #4
2012' Alfa Romeo Giulietta photo #5
2012' Alfa Romeo Giulietta photo #6
6 foto

2012' Alfa Romeo Giulietta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,200
Publikuar 5 Prill 2024ID: bpnr82

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2012' Alfa Romeo Giulietta

.
🇮🇹Alfa Romeo Giulietta🇮🇹
.
🔹Motor 1958 CC Nafte⛽️.
🔹Viti 12.2012🗓 ®.
🔹158.000 km📂®.
🔹Kambio Automatike F1🕹.
🔹Euro 5♻️(emetimi i gazrave).
🔹Mundesi Nderrimi
_____________________________________________
Navigator,Kompjuter Bord,Klima,Komanda Ne Timon,Pilot Automatik,Feneret Led,Pasqyrat Me Palosje,Sensore Parkimi,Sensorë Drite dhe Shiu,Disqet 17 Gomat 90% etj.
‼️E Sapo Importuar Nga Italia ,me Doganë te Paguar , Gati per Cdo lloj Prove‼️
_____________________________________________
▪️PER ME SHUME INFORMACION :
▪️Në Dm OSE 📲 ‪
▪️ 🗺Vendodhja : Autostrada Durres-Tirane km 9 mbikalimi i Sukthit.
_____________________________________________

Support Ukraine