Gjeni Makinat 

Alfa Romeo

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Alfa Romeo 147

  €2,500

  2007' Alfa Romeo 147

  23 Mars 2019, Elbasan

  Naftë 211000 km  Mekanike  E zezë metalik 

  Shitet Alfa Romeo, viti i prodhimit 2007. Makina ka përshkuar 211000 km dhe është në gjendje shumë të mirë motorrike. Është me naftë dhe disponon ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Alfa Romeo Alfa 146

  €1,500

  2000' Alfa Romeo Alfa 146

  23 Mars 2019, Durrës

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 130000 km  Mekanike  

  ALFA ROMEO 146 me letra te PAGUARA 1.4 BENZIN-GAS sekuencial e shkruar ne letrat e qarkullimit Vit 2000 134000 Kilometra origjinale Super ne gjendje Shitet ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Alfa Romeo Alfa 145

  €1,100

  1999' Alfa Romeo Alfa 145

  21 Mars 2019, Korçë

  Benzinë 180000 km  Mekanike  

  shitet alfa romeo 1.4 benzine nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi rip faze te ri eshte shume e mirmbajtur si brenda dhe jashte disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Alfa Romeo Alfa 147

  €2,200

  2001' Alfa Romeo Alfa 147

  16 Mars 2019, Shkodër

  1900 cc, Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina është në gjëndje shumë të mirë. Është e pajisur me disqe supersport 17”. Frenat janë brembo sportive gjithashtu edhe amoritzatorët. 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Alfa Romeo Alfa 145

  €1,000

  2000' Alfa Romeo Alfa 145

  15 Mars 2019, Krujë

  1400 cc, Benzinë 2000000 km  Mekanike  Gri 

  Shitet(ndrohet me makin me portobagazh+ - diferencen) alfa1.4 benzin sherbime te bera me letra deri ne shkurt 2019 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Alfa Romeo Alfa 156

  €3,700

  2006' Alfa Romeo Alfa 156

  10 Mars 2019, Fier

  Benzinë 170000 km  Mekanike  

  Shitet Alfa Romeo 159 Viti 2006 Motor 2.2 I Pershtatshem Per Impiant Gazi Klima,navi sd card makina esht ne gjendje shum te mir motorike dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Alfa Romeo Alfa 159

  €4,000

  2007' Alfa Romeo Alfa 159

  5 Mars 2019, Tiranë

  Naftë 170000 km  Automatike  E zezë 

  Alfa romeo 159 motorre JTDm 2.4 nafte, kamje automatike , viti 2007, xhama elektrik, klimatronic, pilot automatik, air bag, abs, pasqyra inox, disqe alumini, tapiceri ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Alfa Romeo Alfa 156

  €1,530

  1998' Alfa Romeo Alfa 156

  19 Shkurt 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Mekanike  E bardhë 

  Shitet makina ne gjendje te mire 5porta. 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Alfa Romeo GT

  €3,200

  2008' Alfa Romeo GT

  16 Shkurt 2019, Tiranë

  Naftë 140000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet: ALFA ROMEO GT 1.9 JTD NAFTE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOHEN E DUHUR, MAKINA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE XHINERIKE DHE ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Alfa Romeo Alfa 147

  €2,900

  2007' Alfa Romeo Alfa 147

  4 Shkurt 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Alfa Romeo, me vit prodhimi: 2007. Makina ka përshkuar 211000 km dhe është në gjendje shumë të mirë motorrike. Është me naftë dhe disponon ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj