Shto te të preferuarat

2001' Scania

€12,999
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Kamion

Shitet koke +trailer.
Koke Scania 114 380 e vitit 2001,me letra deri ne 31/12/2019.Kamioni ka punuar vetem Italine dhe eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike(gomat i ka ne gjendje shume te mire).
Te dhenat : Euro 3,kambio automatike,retarder,kondicioner,sobe,telefon bordi,frigorifer.Kamioni nuk ka nevoj per asnje sherbim.
Traileri eshte i markes Krone,me ABS,dyshemene e ka ne gjendje shume te mire,hapet dhe mbyllet lehte.Nuk ka nevoj per asnje sherbim.

Shiteni Makinën Tuaj