Shto te të preferuarat

2010' Nissan

€15,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Kamion

Shitet kamioncine Nissan Cabstar 35.13 2.5diesel 3.5 ton viti 2010 ne super gjendje e sapo ardhur me xhama elektrik, me dopio gome, veteshkarkuese ne tre anet me 80.000km origjinale makina esht shum e mirmbajtur dhe e paster si brenda dhe jashte shum e fuqishme e shpejte dhe shum ekonomike dhe e rehatshme nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi makina eshte si e re vaj e filtra sapo jan nderruar me targa dhe dokumenta te rregullta te interesuarit te telefonojne 0696980000 cmimi 15.000€

Shiteni Makinën Tuaj