Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' MAN

€25,000
Lloj:Kamion

Shitet Man 41 403 ne gjendje te mire fizike dhe teknike, Kazan govate 20 m3 me pistona vaji porta e shkarkimit, 12 goma te reja, letra te prera deri ne Qershor 2023. Cel 067 59 25 160

Support Ukraine