Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Skrapar

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €10,500

  2011' Scania

  I skaduar14 Nëntor 2019, Skrapar

  144460 km 

  Shitet scania 144 460 viti 2001 

  Shto te të preferuarat

 • €8,500

  2007' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar17 Janar 2019, Skrapar

  shitet super sprinter 315.I vitit 2007.gjysma e makines edhte frigoriferike pjesa e perparme ndersa pjesa e pasme eshte normal.cmimi 8500euro I diskutueshem.me dogane te paguar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Volvo 480

  €45,000

  2011' Volvo 480

  I skaduar11 Janar 2018, Skrapar

  Volvo viti prodhimit 2011 Sapo prere letrat dhe siguracion nderkombtar per 1 vit. Te interesuarit mund te kontaktojne. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj