Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Sarandë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2000' Mercedes-Benz

  €6,000

  2000' Mercedes-Benz

  16 Korrik 2020, Sarandë

  Tipi Vario i vitit 2000, me motorr origjinal 4000-sh plastik, me 4 pistona. Makine e paster dhe e rregullt. Me dokumenta te rregullta dhe te … 

  Shto te të preferuarat

 • €9,500

  2010' Volkswagen T5

  I skaduar7 Shtator 2017, Sarandë

  Shitet w T5 multivan 1.9 nafte 155000 km origjinale ne gjendje te shkelqyer mund ta kontrolloni ku te deshironi .opsione ...kondicioner xhama elektrik ,pasqyra elektrike, … 

  Shto te të preferuarat