Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Elbasan

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €20,500

  2007' Mercedes-Benz Actros

  21 Maj 2020, Elbasan

  Actros 1844 Euro5 viti 2007 e sapoardhur nga Zvicra kambio gjysem automatike me freksion, me retarder , 800 mij km super gjendje . Kamjoni shitet ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,500

  2012' Mercedes-Benz

  7 Maj 2020, Elbasan

  shitet makina ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me goma te reja me vaj filtrra gomina te ndrruara me letrra te prera me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €6,000

  1992' Mercedes-Benz

  I skaduar7 Shkurt 2020, Elbasan

  Shes mercedes benz 814 me naft viti 1992 me kabin frigoriferike qe punon me korent 3 fazor ngrires. Makina esht ne gjendje te mir ka ... 

  Shto te të preferuarat

 • €2,000

  1991' Ford Transit

  I skaduar27 Qershor 2019, Elbasan

  makina eshte ne gjendje te mire pune shitet per mos perdorim motorri 2.400 esht eshte kate pistoc viti prodhimit 1991 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  2009' Volkswagen

  I skaduar10 Prill 2018, Elbasan

  Karotrec vw crafter 2.5 tdi, i sapo ardhur nga Gjermania, e vitit 2009 ne gjendje super perfekte nga ana motorrike ashtu dhe Xhenerike,dora e dyte,te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Kia K2500

  €5,300

  2005' Kia K2500

  I skaduar23 Nëntor 2017, Elbasan

  Shitet Kia K2500 e vitit 2005 e sapo ardhur nga italia me dokumenta te paguar per 1 vit. Makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1996' Mercedes-Benz

  €13,000

  1996' Mercedes-Benz

  I skaduar15 Mars 2017, Elbasan

  170 cc, Naftë 670000 km  Mekanike  Blu 

  Okazion!!! Shes Neoplan Jetliner 208. 27+1+1 (29vendsh). Vit prodhimi 1996. Kilometra te bera 670'000. Motorr Man me 6pistona. ABS - RETARDER - ASR . KLIMA ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj