Gjeni Mjete Komerciale 

Ford

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €2,000

  1991' Ford Transit

  I skaduar27 Qershor 2019, Elbasan

  makina eshte ne gjendje te mire pune shitet per mos perdorim motorri 2.400 esht eshte kate pistoc viti prodhimit 1991 

  Shto te të preferuarat

 • €4,800

  2004' Ford Transit

  I skaduar31 Janar 2019, Tiranë

  270000 km 

  Ford transit Dogane e sapo paguar 1 jave ka ne shqiperi Viti: 2004-2005 Manual Gjendje gjenerike perfekte Bateri e re 270000 km origjinale 5+1 dopio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2018' Ford F150

  €39,995

  2018' Ford F150

  I skaduar31 Tetor 2018, Tiranë

  Benzinë 12501 km  Automatike  E zezë 

  2018 FORD F150 4X4 LARIAT CREW CAB One-Owner. Shadow Black 2018 Ford F-150 Lariat 4WD 10-Speed Automatic 5.0L V8 4WD,​ Alloy wheels,​ Class IV Trailer ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Ford Transit

  €2,000

  2000' Ford Transit

  I skaduar29 Dhjetor 2017, Lezhë

  Shitet furgoni 8+1 viti 97 pa asnje dokument ne gjendje te shkelqyer. Per me shume kontaktoni 

  Shto te të preferuarat

 • 2012' Ford

  €6,000

  2012' Ford

  I skaduar12 Maj 2017, Tiranë

  Shitet kamioncine ne gjendje te mire e perdorur vetem ne itali shitet pa dogane momentalisht ndodhet ne itali brenda cmimit e sjellim ne shqiperi 170 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Ford

  €4,300

  2005' Ford

  I skaduar20 Prill 2017, Krujë

  Naftë 182000 km 

  Shitet, FORD TRANZIT mini bus, 2000 cc,182,000 klm., viti i qarkullimit 11/2005, ngjyrë e bardhë, fenerë LED, në gjëndje shumë të mirë, cd, sedilje sedilje, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Ford

  €4,300

  2007' Ford

  I skaduar6 Prill 2017, Tiranë

  1800 cc  220000 km  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte zhdoganuar dje dhe e sapoardhur nga Italia. Xhama elektrik kasetofon cd origjinal kondicioner goma te reja dimerore dhe 4 goma rezerve verore. Okazion 

  Shto te të preferuarat

 • 1998' Ford

  €1,000

  1998' Ford

  I skaduar28 Shkurt 2017, Berat

  2500 cc, Naftë  Mekanike  

  Kamjocine Ford Transit, me rimokio vete shkarkuse ideale per ndertime obiekti ose rruge. e ardhur nga Anglia me dogane te paguar. Aktualisht taksat e vitit ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Ford

  Të diskutueshme

  1995' Ford

  I skaduar8 Shkurt 2017, Lushnjë

  250 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

  Kamjoncin 5 +1 me letrat Te paguara deri me 30 dhjetor 2017 Makina esht ne gjendje Te mir 

  Shto te të preferuarat

 • 1990' Ford

  Të diskutueshme

  1990' Ford

  I skaduar8 Shkurt 2017, Vlorë

  Naftë  Mekanike  E bardhë 

  Makina eshte ne gjendje pune,letrat te paguara deri ne korrik 2017 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj