Rama gjen objekte të “çuditshme” në gomën e makinës

4 vjet, 3 muaj më parë - 3 Qershor 2019, Gazeta Shqiptare
Rama gjen objekte të “çuditshme” në gomën e makinës
Të jesh prind i një vogëlushi, do të thotë që shumë shpesh të mos dish se ku janë gjërat e tua të rëndësishme.

Të vegjlit mendojnë gjithnjë se çdo objekt në botë është bërë për të luajtur, ndaj dhe i gjithë territori i shtëpisë shihet si një pistë e madhe lojërash.

Por në mesin e objekteve të shumëllojshme në shtëpi, ato kanë edhe të preferuarat e tyre. Zakonisht janë lodrat që s'i lëshojnë nga dora për asnjë moment.

Djali i vogël i kryeministrit Rama, mesa duket iu ka gjetur një strehë të pazakontë lodrave të tij. Ai i ka bërë një surprizë të këndshme të atit këtë të djelë në mëngjes.

Rama ka publikuar një fotografi tëmakinës, në gomën e së cilës janë disa lodra të Zahos. Një supermen ndodhet edhe një pjesën e sipërme të automjetit.

Rama ka publikuar një foto në Instagram ku shprehet: "Mëngjesi i Zahos për mua sot".

Support Ukraine