Bookmark This

2015' Yamaha

€889
Report This Ad!
  • 2015 Yamaha in Tirane, Albania
Expired
Type: Rubber

BLINI TE SIGURTE DHE GJITHMONE KUALITET .....SEPSE DO JU SHERBEJE PER SHUM VITE ME RRADHE .
GOMONJA E VOGEL E FAMILJES SONE YAMAHA
NJE GOMONE PROFESIONALE SHUME PRAKTIKE PER KUDO DHE PER TE GJITH .
kjo GOMONE NUK KA NEVOJE PER LEJE LUNDRIMI APO REGISTRIMI PER TE PAGUAR TAXA VJETORE

GJATESI ------ 230M

GJERESI -------131M

PESHA ----------21KG

FUNDi Gomones ME PLLAKA SUPER REZISTUESE

PESHA MBAJTESE 270 KG

3 DHOMA AJRI

CMIMI ZYRTARE = 790 euro PA MOTOR

Transporti falas .
DHE MOS HARRONI BLINI GJITHMONE TE SIGURTE DHE KUALITET
NE JEMI DELTA TEAM __MBULOJME TE GJITH EUROPA JUG LINDORE
Ne Albania Nuk ka Asnje Koncesionar Apo sallon te Licensuar Nga YAMAHA.
NE VAZHDOJME TE MBULOJME ALBANIA SIPAS KERKESAVE
NA KONTAKTONI PER TE BLERE TE SIGURTE JU MIREPRESIM .
e-mail {censored}

OSE KONTAKTONI NE NUMRIN TONE VIBER------ WATSAP me KERKESEN TUAJ APO PYETJEN ME SHKRIM