Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2006' Yamaha

€22,000
2006' Yamaha photo #1
Type:Speedy boat

Varka është në gjendje të mirë, ka disa njolla të vogla nga vjetersia, por nuk ka gërvishtje, çarje apo gërvishtje të mëdha.

2006 Yamaha AR210 me dy motorë shtytës reaktiv Yamaha. Varkë e shkëlqyer rekreative për çdo familje. sistem stereo, matës Yamaha, paneli i çelësave me etiketë, platformë e madhe noti me shkallë të palosshme, ndenjëse e pasme në formë U me hapësirë ruajtëse poshtë, porta për shkarkimin e çdo motori, hapje motori me akses të lehtë, sedilje kapitenit e rrotullueshme, xhami i plotë, ndenjëse me hark me jastëk mbushës dhe drita lundrimi.

Varka eshte ne gjendje te perkryer.
Me dogane edhe me letra. Gati per lundrim.
Pershkrimi eshte me poshte i detajuar.
Cmimi i diskutueshem.
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel:
0692121953

Number of Engines: 2
Rated Horsepower: 220 hp
Engine Type: 4-Cylinder, 4-Stroke
Displacement: 1052cc
Max Speed: 45.1 knots
Fuel: Regular Unleaded
Type of Intake: EFI (Electronic Fuel Injection)
Starting: Electric
Ignition: Digital CDI
Pumps: 6.10 in. Axial Flow
Transmission: Direct Drive From Engines
Impeller: 3-Blade, Stainless Steel
Overall Length: 21 ft. & 3 in.
Overall Length: 21 ft. & 3 in.
Beam: 8 ft. & 6 in.
Draft: 16 in.
Dry Weight: 2950 lbs
Fuel Capacity: 50 gal
Oil Capacity: 1.1 gal per engine
Vehicle Capacity: 9 person/1,620lbs
Storage Compartments: 70.6 Cubic Feet
Dead Rise: 20 degrees
Color: White and Red

Support Ukraine