Report This Ad!
Bookmark This

2011' Suzuki

€8,000
2011 Suzuki in Vlore, Albania
Type: Speedy boat

Shitet skafi me motorr johnson 140
5.30 i gjate 2.10 i gjere
shum i mire si motorr me te gjitha sherbimet e bera
ekonomik dhe me dokumenta te rregullta
disponon busull aparat per matje thellesie gps kasetofon dhome
cmimi 8000 euro dhe mundesi nderrimi me makine

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 23 September 2021