Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Seaswirl

€29,000
Type:Fishing boat

Motorri 4.3 volvo penta GXi me full injeksion super motorr ne super gjendje. Skafi eshte i sapo ardhur nga USA. eshte perdorur vetem ne liqen, cdo gje funksionale. Tende inoksi Hard Top me impjant muzike, kabine e bollshme me banjo, vaska per peshkim dhe per karremat. Hapesira per storage te shumta. Mbajtese kallamash ne shume pozicione. Rubinet uji dhe dushi. Motorri super ekonomik me full injeksion. Skafi eshte ne gjendjenperfekte me cdo gje funksionale i gatshem per prove.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 15 December 2022
Support Ukraine